Detail info
Close
KONTRAFAKT-PBX catering 1
Součástí VIP vstupenky je exklusivní catering podávaný po celou dobu akce, včetně no-limit konzumace vybraných alko/nealko nápojů.

+1 500 Kč

;
SNOW FILM FEST 2022: Přehlídka outdoorových filmů

SNOW FILM FEST 2022: Přehlídka outdoorových filmů

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

V jedenáctém ročníku filmového festivalu SNOW FIL FESTU se můžete těšit na osm filmů plných adrenalinu, dobrodružství a nezkrotné přírody. Ve filmu Pro vrchol až na konec světa se horolezec Mára Holečka vydává plachetnicí na Antarktidu, kde se svým lezeckým parťákem Mirkem Dubem podniká prvovýstup na nepojmenovaný kopec. V Náruči severu si Jirka s Mili užívají severskou romantiku a na lyžích se vydávají projít nejznámější švédský trail Kugsleden v celé jeho délce 450 km. Jyrgalan je bývalé důlní město v Kyrgyzstánu. Tam se parta českých freeriderů vydává hledat prašan, a kromě něj objeví i místo, kde se zastavil čas před 30 lety. Kanoistický film o snowboardingu Bez pádla představí čtyři neohrožené snowboardisty, kteří se vydávají na 140 km dlouhou plavbu po řece Columbia. V dalším vodáckém filmu Ledový tanec na Godafossu se čtyři odvážlivci pokoušejí o první zimní sjezd ledových vodopádů na severu Islandu. Jak přenést zkušenosti z hor do běžného života? Nad tím uvažuje rychlostní horolezec a skialpinista Benedikt Böhm ve filmu Prozíravost. Film Innsbruck. Powder. People. odhalí, jak najít ty nejnáročnější sjezdy pouze pomocí veřejné dopravy, a to během celosvětové pandemie. O odlehčení atmosféry se postará vtipný animovaný film Stoupání.

Vstupné: 120 Kč, děti do 15 let ZDARMA

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top